112Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Mesajlaşma siteleri

İlk mesaj beni çok etkilemez, konuşmanın gidişatı önemlidir. İlk mesaja bakarak yorum çıkarmayı ön yargılı buluyorum.Bir kadın üyemizden örnek: Tanıştığım üye ile birbirimizin profillerine baktık, sonra selam faslının ardından konuşmaya devam ettik. O işinden gücünden bahsetti, ben de kendimden bahsettim. Genel şeyler konuştuk, zamanla ve tanıştıkça detaylı şeyler konuşmaya başladık.
2. İlk mesajda esprili bir söz olursa hoşuma gider, karşımda eğlenceli mizaçlı biri olduğunu bilerek konuşurum. Örnek: En sevdiğim karikatüristlerden birisi Umut Sarıkaya profilimde de yazıyor.Mesela bana onun bir karikatüründen bahsederek mesaj atanlara hevesle dönüyorum. Ve profilinde karikatür seven insanlar olduğunu görünce ben de yazıyorum. Demek ki frekanslarımız tutar diyorum.
3. Biriyle tanışmanın önemli ve ciddi olduğunu düşünürüm. Normal tanışma cümleleri ve resmi bir üslupla konuşmak isterim. Örnek: “Erkeklerin lafa kaba saba girmesi benim cevap vermeme nedenim oluyor. Profilimde kendimi anlattım, ciddi biriyle konuşmak istiyorum ve buna göre kendimi anlattım.Kaba saba bir adamın profilimi okumadığını anlıyorum ve konuşma başlamadan bitiyor Konuşmanın devam edeceğini ve dışarı taşınacağını nasıl anlarsınız Birisi, yazışma esnasında sizde bu fikri nasıl uyandırır

Yazar : 64
04 Nis Per 02:54
368 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar